Aktuality Prodej Vozy skladem Katalog/Ceník First Class výhody
Zakázková výroba O nás
Morelo Palace Morelo Palace s alkovnou Morelo Palace LOFT Morelo Manor


Málokdy byl luxus tak jedinečný
Nový Morelo Palace

Nestává se běžně, že by se přání a sny plnily. Jenže MORELO Palace je vším, jen ne běžným vozem. Seznámit se s ním znamená konečně pocítit na vlastní kůži, co může obnášet obytný vůz luxusní třídy. Je to excelentní technika, nadstandardní kvalita, elegantní design, promyšlená funkčnost nebo luxusní komfort, co jej činí tak neobvyklým? Jsou to přesvědčivé varianty modelů a vybavení, které vás nadchnou? Nebo je to toto všechno dohromady, co z něj činí něco speciálního? Odhalte to sami.


Exteriér

Dokonalost má mnoho aspektů
Odhalte ty nejkrásnější

Fascinace na první pohled: Člověk déle nepotřebuje, aby ho MORELO Palace zaujal. Působivé, markantní linie, výrazné a jasné tvary propůjčují vozu Palace jeho nezaměnitelnou tvář. Dynamika se pojí s elegancí, stylem, luxusem, funkčnost je založena na perfektním designu. Ušlechtilá bílá a černá podtrhují optický vzhled velkorysé siluety. Dokonale estetický – MORELO Palace.

Funkčnost může nadchnout, funkčnost může fascinovat, funkčnost může přesvědčit. Může být ale funkčnost také krásná? Konstruktéři a designéři MORELO Palace vyvinuli jednotnou řeč tvarů, která organicky zapojuje funkční prvky do celkového vzhledu obytného vozu. Počínaje inovační osvětlovací technikou LED vpředu až po zadní nárazník se spoilerem, od velkolepých křivek až po funkční detail je Palace působivým ztělesněním toho, co činí First Class obytný vůz dokonalým.

MORELO Palace je svým celkovým vzhledem velice působivý a není tak jednoduché se od něj odpoutat a pohled zaměřit na detail. Ale vyplatí se to. Neboť jak na celkovém vzhledu, tak i na detailech je vidět, jak byly inovativní nápady u Palace virtuózně zapracovány do funkčnosti a detailu. Toto je pouze malý výčet hlavních předností, které můžete u Palace odhalit.


Kabina

Pro momenty, které vámi pohnou
I když jimi nehýbete vy

Jen vstupte a pociťte ten luxus: Kabina vozu Palace je povedenou symbiózou jízdy a bydlení. Velká odkládací přihrádka, chlazený výsuvný box na nápoje a různé další možnosti pro odkládání poskytují místo pro vše, co chcete mít za jízdy po ruce. Rádio, CD-přehrávač a navigace samozřejmě nemohou na palubě chybět. Při zaparkování rozšiřují komfortní otočné sedačky obytný prostor, útulné osvětlení, které vytváří atmosféru, a exkluzivní vybavení udělají své, aby se prostor řízení vozu Palace stal plnohodnotnou součástí obytného prostoru.

U kabiny vozu MORELO Palace si naši vývojáři stanovili ctižádostivý cíl: Plynulé propojení funkčnosti a ergonomie s velkorysou nabídkou místa a výslovně útulným a komfortním prostředím, to vše ještě podtržené ušlechtilými detaily vybavení. Cestování se tak stane nádherným zážitkem – i kdyby cesta měla trvat déle.


Obytný prostor

Luxus se projevuje mnoha způsoby
Ty nejhezčí vidíte zde

Kdo poprvé nahlédne do obytného prostoru vozu Palace, okamžitě ví: Tady je vše v pořádku, tady se mohu cítit dobře. To, co naznačují jasné linie a elegantní plochy při pohledu zvenku, se ve vnitřním prostoru do puntíku potvrdí. Všechno je spojeno v jeden jednotný celek: ergonomicky tvarované, luxusní čalounění, pět integrovaných sedaček s 3bodovými pásy k připoutání, celé vysoce kvalitní vybavení. Člověk zde cítí lásku k detailu – i to činí cestování první třídou – vozem MORELO tak jedinečným.

Místo k žití s atmosférou: Vnitřní dimenze vozu Palace má nádech luxusně vybaveného obytného prostoru. U prosklených vitrín skříně se sortimentem sklenic vás nadchne 32palcová ultratenká obrazovka LED s vynikající kvalitou obrazu. Při večerech trávených s přáteli v posezení u baru (volitelně) si můžete uvolněně popovídat. K tomu vám poskytne hudební pozadí přehrávač hudby s brilantní kvalitou zvuku, zatímco pohledem skrz velká, panoramatická okna si můžete užívat nerušeně krajiny kolem.

Proč byste měli během své dovolené postrádat cokoliv, co si doma dopřáváte jako samozřejmost? Například vybraný komfort, obývací pokoj s exkluzivní atmosférou a v neposlední řadě prvotřídní multimediální zábavu? Ve voze MORELO Palace se nemusíte vzdát ničeho. Vydat se na cesty vozem Palace znamená zažít luxus a dokonalost v tom nejpříjemnějším slova smyslu.


Kuchyně

Luxus pro požitkáře
Kulinářské potěšení

Užívat si bifteku Bistecca Fiorentina s výhledem na kopuli chrámu ve Florencii, filetovat čerstvě uloveného norského divokého lososa a cítit přitom vůní moře v čerstvém mořském vánku – regionální speciality chutnají nejlépe, když je člověk ochutná tam, kde jsou doma. Palubní kuchyně ve voze MORELO Palace poskytuje všechny důvtipné drobnosti, díky kterým si můžete kulinářské speciality oblasti připravit autenticky. Mnoho praktického nadstandardního a funkčního komfortního vybavení dělají i z vaření ve voze MORELO zábavu.

Kdo jednou zažije, jak zábavné je stát v tak funkční a do detailu promyšlené kuchyni jako je ta ve vozu Palace, tomu se bude po dovolené po tomto komfortu trochu stýskat. Po výsuvné pracovní desce s dvojdřezem, umístěné tak, že u ní nebolí záda. Nebo po zásuvkách drátěného systému s tak lehce klouzajícími výsuvy. O výkonném tříhořákovém vařiči, prostorné chladničce se samostatným mrazákem, o mikrovlnné troubě, o plynové troubě nebo myčce nádobí ani nemluvě. Dobře, že příští dovolená už není tak daleko.

Vůně bylinek a čerstvé lokální speciality nakoupené na trhu – to člověku dodá chuti do vaření. Když je k tomu navíc k dispozici tak luxusně vybavená kuchyně obytného vozu, jako je Palace. Vaření, smažení, pečení, grilování – ve vysoce funkčním vybavení kuchyně vozu Palace nezůstane žádné přání nesplněné.


Koupelna Premium

Koupelna Palace Premium
Požitek inclusive

Zotavující dovolená začíná již na cestě: Koupelna Premium ve voze MORELO Palace je speciální prostor, kde se člověk cítí dobře, kde o sebe může pečovat a rozmazlovat se. Vše je zde deluxe: atmosféru vytvářející osvětlení, skříňka s podsvíceným zrcadlem, velká sprcha s průzračnou skleněnou zástěnou, moderní umyvadlo.

A přirozeně i velkoryse dimenzovaný prostor pro pohyb. Po uvolňující sprše se zabalit do jemných, na extra velkém topném tělese vyhřátých osušek, to je luxus na cestách.


Luxusní koupelna

Koupelna Palace Luxus
Nejkrásnější forma exkluzivity

Velkorysost je přívlastek, který vystihuje Palace jako žádný jiný. I při koupeli se ukazuje jeho velikost, dokonce ve dvojím ohledu: Zaprvé je zde dostatek místa, zadruhé bylo tohoto prostoru využito tak, aby si člověk užil koupele v koupelně, kde pocítí luxus a komfort v každém detailu.

Pečlivě vypracované vybavení skýtá to, co exkluzivní design slibuje. Počínaje velkoryse dimenzovanými odpady sprchy a dávkovatelného splachování až po vysoušeč rukou a speciální stropní vikýř pro vstup světla a vzduchu je MORELO perfektní i v koupelně, kde se cítíte dobře.


Ložnice

Stylový komfort při spaní ve snové poloze

Tento prostor je vlastně příliš krásný na to, aby v něm člověk čas prospal. Ale je vytvořený přesně pro tento účel: aby si člověk po aktivním dni řádně odpočinul. Člověku dělá dobře, když si s uvolňujícím povzdychnutím může lehnout na extra širokou postel a užít si relaxačního komfortního poležení na několikazónové pěnové matraci, která dělá dobře zádům. Již trochu ospale přejedete očima místnost: spousta místa kolem středové postele, dvě čtecí lampičky s pružným ramenem, velkoryse pojednané skříně a promyšlený systém zásuvek – luxusní komfort, kam se člověk podívá.

Jak si člověk ustele, tak si lehne – to samozřejmě znamená u komfortního spaní v Palace, že člověk spí prvotřídně. Ať již na středové posteli nebo na jednolůžkách o šířce 107 cm – komfort ležení je vynikající. Výsledkem souhry ergonomicky podpůrných několikazónových pěnových matrací s individuálně nastavitelným bodovým pružinovým roštem Lattoflex je perfektně přizpůsobená poloha pro spaní, velká okna ložnice a stropní vikýř zajišťují v místnosti vynikající klima. Sklápěcí postel (volitelně) v předním prostoru rozšiřuje flexibilně možnost míst pro spaní.

Luxusní komfort ložnice ve voze MORELO Palace svádí ke snění – dokonce i ve dne. Nejkrásnější na těchto snech je, že se mohou stát skutečností. V každém voze Palace, na každé cestě. Řemeslná pečlivost, bezvadný design, dokonalost v každém detailu: Je to dobrý pocit, vnímat kolem sebe tu nevšednost – dokonce i ve spánku.


Úložné prostory

Místo pro ledacos
jen ne pro kompromisy

Jednu věc v úložném prostoru vozu MORELO Palace zaručeně nenajdete: nedostatek místa při nakládání zavazadel. V téměř 7 m3 se dá totiž uložit už ledacos. Pro srovnání: 7 m3, to je asi 180 přepravek minerální vody. Místo toho můžete v zadní garáži vozu Palace G umístit i malý vůz Smart. Nebo také motorky nebo motorová kola, jízdní kola a vše, co můžete ještě na místě dovolené k pohybu použít. Zásuvky a upevňovací systémy udrží obsah bezpečně na svém místě. Úložné prostory ve dvojité podlaze je možné vytápět a jsou zabezpečené proti mrazu.


Šasi

Optimálně sedí na silnici
nejlepší jízdní komfort

Bezpečnost a komfort jsou zcela zásadními charakteristickými rysy obytného vozu. MORELO proto důvěřuje zkušenostem renomovaných partnerů. IVECO a MAN dodávají základní podvozek pro MORELO Palace – vynikající kvalita těchto podvozků byla otestována již tisíci najetých kilometrů v těžkých praktických zkouškách. V oblasti do 7,5 tuny přípustné celkové hmotnosti udává IVECO Daily v současné době tón. S relativně malou čistou hmotností a velkým zatížením náprav skýtá nezvykle velkou možnost nákladu, čímž velké luxusní obytné vozy a vozidla s garáží Smart v této hmotnostní třídě vlastně umožnil. Nad 7,5 tuny se vynikajícím způsobem osvědčil IVECO Eurocargo a MAN TGL.

Silné 4 a 6válcové motory jsou známé nejen svou úsporností, svou velkou akcelerací propůjčují vozu Palace suverénní zrychlení a dynamičnost na jakýchkoliv silnicích.


Technika

Technika inteligentně řízená

Obytné vozy MORELO byly vyvinuty proto, aby bylo cestování co nejpříjemnější, nejkomfortnější a nejbezpečnější. Precizně fungující technika zajišťuje, že se cítíte příjemně a do cíle dorazíte bezpečně. I když často není technické vybavení ničím nápadné, nýbrž vám spolehlivě slouží v pozadí, neznáme zde, co se týče kvality, náročného zpracování a použitých materiálů žádné kompromisy. To platí až po nejmenší detail. Neboť jedině když je vše perfektní, je to MORELO.

Proud vychází ze zásuvky – to je jednoduché. Doma je spolehlivé zásobování elektrickou energií samozřejmostí. A na cestách v obytném voze? Přirozeně i tady, v každém případě u vozu MORELO. Dokonce i bez vnějšího elektrického připojení v místě stání dodávají vysoce výkonné baterie AGM rovnoměrné napětí pro bezproblémové napájení všech elektrických přístrojů v obytném voze, od vnitřního osvětlení úspornou technikou LED až po oběhové čerpadlo.


Koncepce výhledu

Bezpečně nejlepší vyhlídky

Vyvýšený je to správné slovo: Tak se člověk cítí na sedadle řidiče vozu MORELO Palace. Povznesený nad všednodennost člověk odtud pozoruje svět jinýma očima. Zvýšená poloha sedadla zajišťuje přehled a volný panoramatický výhled kolem dokola na silnici a krajinu. Řadicí páka a ovládací tlačítka jsou umístěné optimálně a reagují přesně na zadání řidiče.

Ušlechtilé materiály, jako dřevem vykládaná velkorysá přístrojová deska ve stylu autobusu, podtrhují exkluzivní dojem z kabiny.


Charakteristika

Rozmanitost
Tak rozmanitý může být luxus

Cestování First Class

Je možné něco víc?

Více komfortu, vynikající technika, nepřekonatelná kvalita, vybraný design – modelová řada Palace od MORELO skýtá od všeho trochu víc. Především více obytného vozu pro vás.

Obytné vozy nabízejí pro každý vkus vhodný model s odpovídajícím vybavením – neexistují žádná nesplnitelná přání.